blemotiv logo 1

Varikatused

Kuidas tellida?

Toodame varikatuseid vastavalt kliendi ideele ning joonistele. Joonise puudumisel oskame ka omalt poolt välja pakkuda võimalikke lahendusi. Varikatus on praktiline, kuid annab ka kogu ehitise üldmuljele palju kaasa. Siin on üks meie näidistöödest, mille teostasime 2019. aasta kevadel. Antud varikatused on paigaldatud muinsuskaitse all olevale majale ning seega olid selle töö teostamisel kindlad nõuded, mida hoolikalt järgida. Tulemus sai nii meie kui kliendi hinnangul suurepärane. Aga nagu öeldakse – oma silm on kuningas – seega kui on peas mõtted varikatuse tellimisest, siis külastage seda kunstiteost aadressil Ringi 18, Pärnu.

Varikatused Ringi 18, Pärnu:

Kuidas tellida?

Aleksandri Pubi varikatus:

See varikatus pakub silmailu Aleksandri Pubi seinal. Täname HM Woodworki, kes andis meile võimaluse selle tellimuse teostamiseks ning lõi uue hingamise ajaloolisele kõrtsi ja külalistemajale. Muidugi täname ka Aleksandri Pubi, kes sellise vägeva projekti ette võttis ning kui kõht on tühi, siis hüpake kindlasti ka pubisse sisse. Hubane õhkkond, sõbralik teenindus ja väga maitsvad toidud. Näeme Sassis!

Varikatused Suur-Jõe 18, Pärnu:

Meie hea klient Star Arendus andis meile võimaluse kaasa lüüa Suur-Jõe 18 renoveerimistöödel ja meiepoolne tänu sell eest! Oma panuse andsime tootes varikatused ja muud lisaplekid. Super töö Star Arenduse ja partnerite poolt, sest see maja on nüüd kindlasti Suur-Jõe tänava üks pärlitest.

Tootmisfaasis varikatus:

Soovid tellida varikatust, aga ei tea, kust alustada? Võta meiega julgelt ühendust ja aitame sind alati nii nõu kui jõuga. Meie KONTAKTID leiad siit

©️ 2020 ▫️ Blemotiv OÜ ▫️ Savi 9a, Pärnu ▫️ info@blemotiv.com ▫️ +372 55 777 28