Korstnamütsid

Kuidas tellida?

Korstnamüts kaitseb korstnat ilmastiku eest ning pikendab selle eluiga!
Korstnamüts on vajalik kahel põhjusel. Esiteks kaitseb korstnamüts korstnat ilmastikumõjude eest ning annab nii korstnale pikema eluea. Teiseks, parandab korstna väljanägemist ja kogu hoone üldmuljet. Uuemat tüüpi korstnatel võib olla korstnamüts juba kaasas, kuid vanematel tuleks see töö tellida plekksepalt. Samamoodi ka kõikide teiste töödega, mis puudutavad plekk-katuseid.

Toodame korstnamütse, korstnaplekke, korstnakraesid ja korstnate täiskatteid. Enamik korstnamütse ja teisi korstnaplekke valmivad eritellimustena ja selleks vajame võimalikult täpseid jooniseid ja mõõte. Mütside tellimisel palume kindlasti arvestada miinimum ühe nädalase ooteajaga. Vaata alt poolt meie tehtud korstnaplekkide töid. Kui tekkis küsimusi, kuidas võtta vajalikke mõõte ja kuidas neid joonisele panna, siis võtke meiega ühendust ning aitame alati. Meie kontaktid leiad siit – KONTAKTID.

Kui sul on plaanis korsten katta plekiga, siis juhime tähelepanu EVS 812 standardile, mis keelab kivikorstnate plekiga katmise täies ulatuses. Põhjus selles, et plekiga kaetud korstna puhul ei ole alati võimalik korstna seisukorda hinnata ning tekkinud praod ja üldine seisukorra halvenemine jääb märkamata. Korstnamütsid koos katuse ja sädemepüüdjaga on lubatud, aga seejuures peab korsten olema silmaga näha vähemalt kahest küljest. Juhul, kui seda nõuet täidetud ei ole ja kivikorsten on üleni kaetud plekiga, siis kohusetundlik korstnapühkija palub selle eemaldamist. Kahjuks on praktikas tavapärane, et kivikorstna üleni plekiga katmise põhjuseks on vaid soov lagunevat korstent peita või selle väljanägemist parandada. Selline lähenemine on tuleohutuse seisukohast lubamatu. Samuti võib korstna üleni plekiga katmine hoopis lühendada selle eluiga, sest puudub tuulutus ning kondentsi mõjul laguneb vana korsten veel kiiremini. Plekiga on lubatud katta moodulkorstnaid
sädemepüüdja ja eemaldatava kattega korstnamüts
Korstnamüts koos sädemepüüdjaga

Näidistööd

kahe avaga korstnamüts RR23 tumehall
Kahe avaga RR23 (tumehall) korstnamüts
tööfaasis korstnamüts millele on veel vaja kinnitada liblikmutritega kaar
Tööfaasis müts, millele kinnitatakse liblikmutritega kaar
korstnamüts rr750 telliskivipunane eemaldatava kaare - katusega
Eemaldatava kaarega RR750 (kivipunane) korstnamüts
Kaarega korstnamüts tsinkplekist
Tsinkplekist müts
korstna täiskate mütsiga
Kahe kaarega korstnamüts ja korstna täiskate
kaarega korstnamüts 2
RR21 (helehall) müts
täiskate ja müts moodulkorstnale
Korstnaplekid ja müts moodulkorstnale
korstnamüts tsink kahe kaarega
Seitsme avaga korstnamüts 0,5mm tsink
moodulkorsten plekist kate täiskate kraega
Täiskate koos krae ja mütsiga moodulkorstnale
On küsimusi korstnamütsi või korstnaplekkide kohta, siis võta meiega ühendust: KONTAKT
Blemotiv Plekitöökoda - kvaliteetsed plekitööd Pärnus

©️ 2019 ▫️ Blemotiv OÜ ▫️ Savi 9a, Pärnu ▫️ info@blemotiv.com ▫️ +372 55 777 28

Blemotiv Plekitöökoda - kvaliteetsed plekitööd Pärnus